Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Інфрачервоний термометр Jumper FR410 (медичний)

  • Наявність: В наличии
  • Модель: 810
Відгуки: (0)
Виробники Jumper
Супер ціна
Інфрачервоний термометр Jumper FR410 (медичний)

Безконтактний інфрачервоний термометр - абсолютно безпечний, точний і зручний інструмент для вимірювання температури тіла. Він не містить ртуті, пройшов клінічні та екологічні випробування, тому абсолютно безпечний для дорослого або дитини.

Технологія

Принцип дії термометра грунтується на тому, як різні ділянки тіла реагують на інфрачервону енергію. Ця модель розрахована на вимірювання температури тіла на лобі і барабанній перетинці вуха. Можливість вимірювання температури перетинки робить її найкращим рішенням для вимірювання температури навіть у новонароджених - у дітей до року температура в області чола завжди підвищена через посилений кровообіг і не відображає справжньої температури тіла.

Функціональність

Попри те, що цей термометр медичний, з його допомогою ви можете вимірювати не тільки температуру тіла, а також температуру рідин, поверхонь і навколишнього середовища. Щоб в кожному з перерахованих випадків зберігалася висока точність вимірювань, передбачено 4 робочих режими пристрою:

на барабанній перетинці
на лобі (діти)
на лобі (дорослі)
навколишні поверхні (+ рідини і повітряний простір)

Є функція звукового сповіщення про завершення вимірювання і лихоманку, яку можна вимкнути. Дисплей пристрою змінює колір залежно від результатів вимірювання:

блакитний - очікування вимірювання
зелений - нормальна температура
жовтий - перевищення норми
червоний - лихоманка.

Для вимірювання температури необхідно тільки увімкнути термометр, натиснути одну кнопку і почекати 1 секунду. Тобто, в результаті на вимірювання витрачається до 10 секунд часу.

Основні особливості і характеристики:

Швидкість визначення температури - 1 секунда
Автоматичне вимкнення при бездіяльності
Звуковий сигнал про закінчення вимірювання
Беззвучний режим роботи
Результати в градусах за Цельсієм і Фаренгейтом
Автоматичне зберігання результатів 40 останніх вимірювань
4 кольори підсвічування екрану

Комплектація:

Термометр
Мішечок для зберігання
Короткий посібник користувача
Інструкція

Безконтактний інфрачервоний термометр - абсолютно безпечний, точний і зручний інструмент для вимірювання температури тіла. Він не містить ртуті, пройшов клінічні та екологічні випробування, тому абсолютно безпечний для дорослого або дитини.
технологія
Принцип дії термометра грунтується на тому, як різні ділянки тіла реагують на інфрачервону енергію. Ця модель розрахована на вимір температури тіла на лобі і барабанної перетинки вуха. Можливість вимірювання температури перетинки робить її найкращим рішенням для вимірювання температури навіть у новонароджених - у дітей до року температура в області чола завжди підвищена через посиленого головного кровообігу і не відображає справжньої температури тіла.
функціональність
Незважаючи на те, що цей термометр медичний, з його допомогою ви можете вимірювати не тільки температуру тіла, а також температуру рідин, поверхонь і навколишнього середовища. Щоб в кожному з перерахованих випадків зберігалася висока точність вимірювань, передбачено 4 робочих режиму пристрою:
на барабанній перетинціна лобі (діти)на лобі (дорослі)навколишні поверхні (+ рідини і повітряний простір)
Є функція звукового сповіщення про завершення вимірювання і лихоманці, яку можна відключити. Дисплей пристрою змінює колір залежно від результатів вимірювання:
блакитний - очікування вимірюваннязелений - нормальна температуражовтий - перевищення нормичервоний - лихоманка.
Для вимірювання температури необхідно тільки включити термометр, натиснути одну кнопку і почекати 1 секунду. Тобто, в результаті на вимір йде до 10 секунд часу.
Основні особливості і характеристики:
Швидкість визначення температури - 1 секундаАвтоматичне вимкнення при бездіяльностіЗвуковий сигнал про закінчення виміруБеззвучний режим роботиРезультати в градусах за Цельсієм і ФаренгейтомАвтоматичне зберігання результатів 40 останніх вимірів4 кольори підсвічування екрану
Комплектація:
термометрМішечок для зберіганняКороткий посібник користувачаІнструкція

Характеристики
Basic
Тип підключення Термометры
Галузь застосування Медицинский термометр
Галузь застосування 0-30 мм
Діапазон вимірювань 35,0 – 42,2 ° C (95–108 ° F)
Кількість променів 1
Точність вимірювань ± 0,2 ° C / 0,4 ° F
Купити в один клік
999 грн. 1 999 грн.
Ви заощаджуєте: 1 000 грн. -50%
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.