Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

AHD камери відеоспостереження

AHD камера відеоспостереження Hiseeu 1MP Home
0
675 грн.
Роздільна здатність: 1 Мп Інфрачервона підсвітка: до 15 м Можливість використання на вулиці: Нет Тип підключення: Проводные Вид: Купольные BLC режим: Есть Видео-сжатие: H.264
AHD камера відеоспостереження Hiseeu 2MP Outdoor
0
790 грн.
Роздільна здатність: 2.0 Мп Інфрачервона підсвітка: до 15 м Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: Проводные Вид: Цилиндрическая (уличная) Видео-сжатие: H.264 Водонепроникність: IP65 (защита от брызгов и попадания воды)
AHD камери відеоспостереження

AHD камери – окрема категорія пристроїв для стеження, які від решти масиву приладів спостереження відрізняються наступними характеристиками:

·        ведуть аналоговий запис;

·        для передавання даних використовується коаксіальний кабель;

·        відео записується у високій роздільній здатності – від 960Н до Full HD 1080P.

Потрібно зауважити, що AHD – не єдині аналогові камери відеоспостереження на ринку. Продаються й інші. Провести лінію розмежування можна за такою відмінністю – пристрої цієї категорії не стискають зображення, а значить, не спотворюють його. І на відеореєстратор воно потрапляє в первісному вигляді, завдяки чому зберігаються пропорції, не змінюються відтінки, деталізація – висока. При наближенні таких записів часто можна розглянути дрібні деталі типу автомобільних номерів або логотипів на одязі.

Аналогова камера AHD – досить новий пристрій. Вони з'явилися у вільному доступі після 2014 року. І, попри сильну конкуренцію, все ж зайняли свою нішу завдяки ряду переваг.

Про переваги

Головні переваги таких пристроїв – це:

1.      Бюджетна вартість. Для AHD приладів використовуються недорогі чіпи, тому готовий пристрій виходить досить доступним. Це золота середина за частиною балансу якості та вартості.

2.      Не важлива якість кабелю. Зазвичай кабель постачається в комплекті, але є ситуації, в яких його потрібно замінити. І в цих ситуаціях можна сміливо брати дешевий, оскільки відеозаписи не деформуються з часом.

3.      Сумісність. AHD відеокамери з мікрофоном випускають і невідомі бренди, і популярні компанії. І всі ці пристрої легко поєднуються в одній системі відеоспостереження завдяки тому, що формат від початку був відкритим і доступним для всіх виробників без винятку.

4.      Готові коробкові рішення. Все необхідне для встановлення та підключення аналогової камери вже є в коробці. Налаштувати легко, з цим можна впоратися самостійно. Отже, не потрібно переплачувати за додаткові послуги.

5.      Збільшена дальність передавання сигналу. Якщо для стандартних IP камер гарантується передача сигналу на відстань 100 метрів (приблизне значення), то для камер відеонагляду AHD ця відстань збільшується в 5 разів – до 500 метрів. А дальність передачі як і раніше не впливає на якість самого відеозапису.

6.      Єдиний коаксіальний кабель для відео та звуку. Завдяки чому прискорюється і спрощується монтаж та налагодження системи відеоспостереження. І ступінь прискорення і спрощення прямо пропорційний кількості точок спостереження в системі.

7.      Легко модернізувати систему. Оскільки якість кабельних мереж не має значення, для оновлення системи відеоспостереження їх не потрібно прокладати заново – досить тільки змінити камери і/або відеореєстратор.

Крім явних переваг, вуличні аналогові камери відеоспостереження мають і деякі особливості, які теж варто враховувати при виборі. Так, тут не підтримується технологія POC, коли єдиний коаксіальний кабель використовується і для передавання сигналу, і для живлення пристроїв. Другий момент – неможливість експлуатації відеокамери без реєстратора. Так, камера спостереження аналогова готова до використання у вигляді «з коробки», але для 100% реалізації функціональності знадобиться NVR.

Втім, існують й інші особливості, що впливають на успішність вашого придбання. Але якщо ви не хочете заглиблюватися у вивчення деталей, а просто бажаєте купити AHD камеру із найвдалішими характеристиками, можете звернутися до наших менеджерів за телефоном або у чаті – навіть з мінімальними вихідними даними вони підберуть рішення або кілька аксесуарів для вашого надійного захисту.