Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Безконтактні медичні термометри

Інфрачервоний термометр Elera AOJ-20A (медичний)
0
895 грн.
Тип підключення: Термометры Галузь застосування: Медицинский термометр Галузь застосування: 0-30 мм Діапазон вимірювань: 35,0 – 42,2 ° C (95–108 ° F) Кількість променів: 1 Точність вимірювань: ± 0,2 ° C / 0,4 ° F
Інфрачервоний термометр DT-8809C
0
975 грн.
Роздільна здатність: 0.1°C / 0.1°F Тип підключення: Термометры Галузь застосування: Медицинский термометр Галузь застосування: 50 - 150 мм Діапазон вимірювань: 32°C ~ 42,5°C Кількість променів: 1 Рабочая температура: 0 ~ 50°C
Інфрачервоний термометр Jumper FR202 (медичний)
0
0 грн.
Роздільна здатність: 0.1°C / 0.1°F Тип підключення: Термометры Галузь застосування: Медицинский термометр Кількість променів: 1 Материал корпуса: ABS пластик
Інфрачервоний термометр Alfawise CK-T1803 Original (медичний)
0
495 грн.
Тип підключення: Термометры Галузь застосування: Медицинский термометр Галузь застосування: 0-30 мм Діапазон вимірювань: 35,0 – 42,2 ° C (95–108 ° F) Кількість променів: 1 Точність вимірювань: ± 0,2 ° C / 0,4 ° F
Безконтактні медичні термометри

Безконтактний інфрачервоний термометр – прилад для швидкої й точної термометрії у дітей та  дорослих. На відміну від аналогів не контактує зі шкірою і знімає необхідність очікування результатів. Наскільки це важливо? А ви спробуйте виміряти температуру тіла тодлеру, і дізнаєтеся.

Для проведення вимірювань його наближають до шкіри в області скроні, зап'ястя або шиї на відстань 1-2 см, але не торкаються шкіри. Також вимірювати можна в інших місцях з тонкою шкірою (в пахвовій або підколінної западині – за необхідності). Температуру визначає спеціальний високочутливий інфрачервоний датчик, який вловлює тепло, що випромінюється об'єктом або тілом. Єдина плата за швидкість і відсутність контакту – похибка, яка становить 0,2-0,3 градуса, іноді - 0,5 градусів. Втім, у  електронних термометрів похибка аналогічна.

Як ще можна використовувати безконтактні термометри?

Вони зручні і практичні у побуті з маленькою дитиною. Адже, крім вимірювання температури тіла, з їхньою допомогою можна виміряти ступінь нагрівання води у ванні, дитячої суміші в пляшечці або поверхні. Правда, такою можливістю володіють не всі моделі, та й максимальна межа вимірювань невисока й варіюється від моделі до моделі.

Про функціональність

Безконтактний термометр для дітей може мати все з перерахованих характеристик або поєднувати їх в довільної конфігурації:

1.      Швидкість роботи практично у всіх моделей феноменальна – через 1-2 секунди ви отримуєте результат вимірювань на дисплей.

2.      Повна безпека для дітей та дорослих, незалежно від місця застосування через відсутність токсичних речовин або небезпечного для шкіри випромінювання.

3.      Всі без винятку інфрачервоні термометри обладнані великими дисплеями, щоб виключити помилки і людський фактор при зчитуванні даних.

4.      Для зручності використання вночі передбачене підсвічування, яке в цьому класі пристроїв вимикається, щоб можна було поміряти температуру сплячій дитині, й уникнути пробудження.

5.      Також нерідко присутній звуковий сигнал, що сповіщає про завершення вимірювання. Його також можна вимкнути або зменшити гучність.

6.      Вбудована пам'ять для зберігання результатів вимірювань. Дані зберігаються в хронологічній послідовності, що спрощує моніторинг і аналіз. А їхня кількість варіативна – одні прилади зберігають 20 результатів, другі – 30, а треті – всі 50.

7.      Вимірювання температури тіла, поверхонь й рідин дозволяє обійтися в побуті тільки одним цифровим термометром.

8.      Медичний термометр, купити який можна у нас прямо зараз, може мати захищений від вологи корпус і це важливо, якщо він потрібен для медичного або навчального закладу, а не для особистого використання. Адже в такому випадку він повинен пережити не одну сотню дезінфекцій.

9.      Лазерна указка спрощує прицілювання і прискорює вимірювання температури.

10. Вибір шкали відображення температури – за Цельсієм або Фаренгейтом.

А головне, що користуватися приладами дійсно просто – із завданням впорається навіть дитина-дошкільня. Потрібно включити прилад, наблизити його до шкіри або об'єкту на 4-5 см, а після натиснути і відпустити кнопку. Результат висвітиться на екрані через 2 секунди.

Ми розуміємо, що купити безконтактний термометр складно – надто багато змінних доводиться враховувати, не завжди можна передбачити всі варіанти його застосувань. Саме тому пропонуємо вам кваліфіковану допомогу – ми вивчили сотні пристроїв від десятків брендів і готові обрати краще рішення з нашого асортименту, відштовхуючись від ваших потреб та бюджету.