Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Відео вудки | Підводні камери для риболовлі

Відеовудочка Eyoyo Lux 15 (EF43A, 15 метрів)
0
4 350 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Вага в упаковці: 0,87 кг Висота в упаковці (см): 9 Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Гарантія: 6 месяцев Глибина в упаковці (см): 17
Відеовудочка Eyoyo EF05 (20 метрів)
0
5 700 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD Кол-во ИК светодиодов: 8 IR Кут огляду по горизонталі: 150
Акція!
Уцінка!
Уцінка Відеовудочка Eyoyo Lux 15 (EF43A, 15 метрів)
0
4 350 грн.
-20%
3 499 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Роздільна здатність: 1280x720
Відеовудочка Eyoyo Lux 15 (EF43A-DVR, 15 метрів)
0
6 450 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Кут огляду по горизонталі: 120 Рабочая температура: -20 ~ +50 °C Роздільна здатність: 1280x720
Відеовудочка Eyoyo Lux 25 (EF43A, 25 метрів)
0
5 350 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Кут огляду по горизонталі: 120 Рабочая температура: -20 ~ +50 °C Роздільна здатність: 1280x720
Відеовудочка Eyoyo Lux 15 Led (15 метрів)
0
4 750 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: Видеоудочки Вага в упаковці: 0,87 кг Висота в упаковці (см): 9 Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Гарантія: 6 месяцев
Камера для рибалки Eyoyo FDV3000, 20м, DVR
0
7 450 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: Подводная камера Живлення: Аккумулятор Кут огляду по горизонталі: 160 Можливість нічної зйомки: Есть Рабочая температура: -20 ° C ~ 60 ° C
WiFi відеовудка Lucky FF3309 20м (підводна відеокамера)
1
5 750 грн.
Тип підключення: Видеоудочки Время автономной работы: 5-7 часов Дальность WiFi передачи: 80 м Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD Кут огляду по горизонталі: 120 Тип подключения: Беспроводное (WiFi)
 Відеовудочка Eyoyo EF15R
0
6 550 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD Кут огляду по горизонталі: 130 Рабочая температура: -20 ~ +50 °C
Відеовудка Lucky FF3308-8 20м 4,3
0
4 480 грн.
Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Гарантія: 6 месяцев Дисплей: ЖК дисплей 4,3 дюйма Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD
Відеовудка Eyoyo Fish-PRO DVR
0
6 999 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD Кут огляду по горизонталі: 140 Рабочая температура: -20 ~ +50 °C
Відеовудочка Eyoyo EF05-DVR (20 метрів)
0
6 999 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 5 м Тип підключення: Видеоудочки Водонепроникність: IP68 (полная водонепроницаемость) Живлення: Аккумулятор Запис / Зберігання: Карта памяти MicroSD Кол-во ИК светодиодов: 8 IR Кут огляду по горизонталі: 150
Відео вудки | Підводні камери для риболовлі

Відеовудка – вузькоспеціалізований пристрій, різновид сучасної портативної відеокамери. Розрахована, в першу чергу, на рибалок, але стане в нагоді також тим, хто займається розчищенням або зарибненням водойм, аквакультурою тощо. Максимально адаптована до потенційних умов експлуатації: в різному ступені захищена від вологи, працює і при мінусовій температурі.

Як влаштована підводна камера для рибалки

Майже всі пристрої такого плану складаються з однакової кількості складових, а різниця спостерігається тільки в їхніх характеристиках. Це:

1.      Міні-камера. Зазвичай знаходиться в пластиковому або металевому вологозахищеному корпусі обтічної форми, щоб вільно ковзати у воді. Огляд камери для зимової рибалки +/- однаковий у всіх моделей, але більш дорогі мають ще й зум. До неї можна прикріпити вагу для швидкого занурення, або гачок з наживкою, поєднуючи процес спостереження з безпосередньо риболовлею.

2.      Кабель. Повністю захищений від вологи, не тріскається на морозі. Передає сигнал від камери з РК-екрану. Його довжина варіативна – є моделі з кабелем 15, 25, 30 і навіть 50 метрів. Також варіативна вага, яку він здатен витримувати. Середній показник – 30 кг, і його найчастіше вистачає, щоб витягнути камеру, якщо вона зачепилася за водорості, і кабель при цьому не луснув.

3.      Центральний блок. У ньому поєднується акумулятор, РК-екран, роз'єми для картки пам'яті, джерела живлення, підключення кабелю. Основні відмінності моделей стосуються саме властивостей цього блоку. У нашому асортименті є моделі з різною діагоналлю екрану, доступною роздільністю відео, відсутністю або наявністю можливості запису. Також існують відмінності в ємності акумулятора. Дешеві підводні відеокамери для рибалки оснащені акумулятором ємністю близько 3000 мАг і дають автономність на 5-8 годин. Дорожчі можуть працювати понад 10 годин без підзаряджання. Але, як показує практика, заряду на 5-7 годин цілком вистачає для однієї риболовлі.

4.      Котушка для намотування кабелю. У більшості випадків вона – частина корпусу центрального блоку. Що спрощує роботу – однією рукою зручно тримати блок, а другою розмотувати або намотувати кабель.

Також в комплекті з деякими моделями йдуть пристрої для кріплення камери для підводної рибалки до справжньої вудки. Тоді спостереження можна поєднувати разом з риболовлею, використовуючи вудку не тільки для пошуку рибних місць, а й для визначення оптимального часу підсічки.

Режими роботи відеокамери для підводної зйомки

Для основної маси пристроїв доступні наступні робочі режими:

·        Пошук риби або предметів у воді в режимі реального часу.

·        Приманювання риби завдяки окуляру, що світиться. Більшість видів риб дуже цікаві за своєю природою і цікавляться новими предметами в навколишньому просторі. За допомогою яскравого ліхтаря їх можна залучити ближче до приманки. Але ця опція присутня не у всіх відеокамер для підводної зйомки.

·        Запис відео на картку пам'яті. Так можна фіксувати і процес лову риби, і просте спостереження за популяцією. Останній режим доступний не для всіх моделей відеовудок.

Специфічні властивості підводної камери для зимової риболовлі

Ці прилади використовуються в не зовсім звичних для портативних камер умовах – у воді різного ступеня прозорості, іноді дуже холодній. Саме вони і пояснюють наявність наступних специфічних властивостей:

1.      Підсвічування. Буває невидимим, звичайним та комбінованим. Невидиме реалізується за допомогою ІЧ світлодіодів, що випромінюють світло в невидимому для риб спектрі. У підсумку ви чудово бачите, що відбувається навіть в непроглядній пітьмі, риба ж залишається абсолютно спокійною. Для звичайного білого підсвічування використовуються світлодіоди денного світла. А комбіноване поєднує обидва типи підсвічування одночасно. Важливий також той факт, що практично завжди підсвічування можна вимкнути.

2.      Захист від вологи. Зустрічаються рішення з повним (центральний блок + кабель/камера) й частковим (тільки кабель й камера) захистом від вологи. Другі кращі, тому що випадки падіння блоку в воду або потрапляння води всередину – не рідкість.

3.      Термостійкість. Використовуваний пластик та ізоляційні матеріали витримують тривале перебування в холодній воді: не тріскаються, не втрачають своїх міцнісних характеристик.

Завдяки перерахованим можливостям купити підводну відеокамеру можна як для літньої, так і для зимової риболовлі. З нею можна рибалити з берега або човна. І зробити свій рибний промисел на 100% успішним: не ловити рибу навмання, а навмисно шукати тільки рибні місця, обирати найбільш вдалий час для підсічки, перевіряти дно на предмет корчів й рослинності перед тим, як закинути сіть. У нас ви можете купити камеру для рибалки в будь-якій з перерахованих конфігурацій. А якщо вагаєтеся, пишіть в чат або телефонуйте - допоможемо обрати краще!