Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Лазерні рівні Нівеліри

Лазерний рівень Mestek T02 (нівелір, зелений)
0
1 925 грн.
Тип підключення: Лазерные нивелиры Видимість променя (в приміщені): 30 м Клас лазера: 2 Матеріал корпуса: Пластик Межі самовирівнювання: 4 ± 1мм Рабочая температура: -10 ℃ - 50 ℃ Размеры: 65.4x75x76 мм
Лазерний рівень Mestek T01 (нівелір, червоний)
0
1 450 грн.
Тип підключення: Лазерные нивелиры Видимість променя (в приміщені): 15 м Клас лазера: 2 Матеріал корпуса: Пластик Межі самовирівнювання: 4 ± 1мм Рабочая температура: -10 ℃ - 50 ℃ Размеры: 65.4x75x76 мм
Лазерні рівні Нівеліри

Лазерні рівні почали виробляти відносно недавно – 20-30 років тому. Лазерна технологія в основі дозволила полегшити, прискорити побудову площин, і зробити цей процес точним. Причому площини можуть бути вертикальними, горизонтальними і навіть похилими. Використання пристрою звільняє руки і знімає необхідність проведення складних обчислень. Все, що потрібно зробити – увімкнути лазер і навести промінь на поверхню або об'єкт. Лазер сформує рівну лінію «в рівні», з якою далі можна працювати.

Призначення

Лазерний рівень буде корисним усюди, де необхідно отримати абсолютно рівну розмітку. В першу чергу, це будівництво і ремонт, де відбивається «рівень» перед укладанням плитки, клеєнням шпалер, монтажем стінових та облицювальних панелей. Сучасні меблевики користуються ним в процесі монтажу вбудованих меблів або збирання великих предметів. А теслі - у виробництві габаритних меблів. Ще один неочевидний напрямок застосування – ландшафтний дизайн, де важливо рівно висадити рослини, витримати діагоналі в композиції або правильно вимостити доріжку.

Внутрішнє влаштування й робочий принцип

Основний елемент конструкції – світлодіодний випромінювач, промінь якого і перетворюється на лазер. Перетворювачем може бути лінза або призма, а кількість рисок – від 2 до 9. Світлодіодний випромінювач невпинно обертається зі швидкістю 500-600 оборотів на хвилину. Знизити швидкість можна, але разом з тим падає видимість смуг. На початковій швидкості вони однаково добре помітні і вдень, і вночі.

Промені транслюються на поверхню або об'єкт, і фіксуються: малюнок можна перенести на стіну або працювати, як є, з увімкненим пристроєм. Правда, у другому випадку час роботи обмежено – нівеліри автономні і працюють від батарейок, а не акумулятора, що перезаряджається. Відстань проекції – 10-20 метрів.

Як вибрати лазерний рівень?

Нівеліри лазерні в залежності від кількості променів та способу їх проектування бувають:

        лінійними – базові моделі, які переносять на поверхню лінії у вертикальній та горизонтальній площині, а також можуть показати перехресні смуги, діагональ й відвіс. Перераховані функції зазвичай покривають запити будівельників й облицювальників;

        з перехресними лініями – такий лазер проектує на поверхню фігуру, що нагадує зірку, з декількома прямими і діагональними променями. Подібне необхідно при укладанні мозаїки, для фігурного укладання плитки та стінових панелей, складання меблів;

        мультиплазменний – прилад може одночасно проектувати вертикальні й горизонтальні промені, додаючи до них векторні прямі в різних напрямках.

Також є відмінності в способі вирівнювання приладу перед роботою. Стандартні моделі важливо правильно встановити, використовуючи вмонтований в корпус бульбашковий рівень і штатив/утримувач з комплекту. Але є і самовирівнювальні вироби з компенсатором, що реагує на відхилення від горизонталі й автоматично вирівнює розпланнування.

Кілька причин купити лазерний рівень

Можливо, таких причин насправді більше, але ми обрали головні:

1.      Еталонна точність. Відхилення найпростішої моделі не перевищують 1 мм, а професійні гарантують 0,1 мм/м.

2.      Легко працювати. Щоб отримати ідеально рівне розмічання, потрібно встановити лазерний нівелір, увімкнути його і обрати режим роботи. Її можна перенести на стіну, а можна працювати при увімкненому рівні.

3.      Вища продуктивність праці. Вимірюючи вручну, є ризик помилитися, і тоді всю роботу потрібно буде переробляти заново. Замість цього можна одразу отримати безпомилковий план.

4.      Маса опцій. З одним приладом ви можете отримати стандартне розмічення по вертикальній та горизонтальній осі, з діагональними лініями, а також додати до існуючої лінії в будь-якому векторі.

У нас ви зможете купити лазерний нівелір необхідної якості й замовити з доставкою в будь-який населений пункт України.