Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Автомобільні компресори

Хіт продажу
Автокомпресор Xiaomi 70mai Midrive TP03 (12V, 160PSI)
0
1 399 грн.
Вес: 780 г Живлення: DC 12В 1А Матеріал корпуса: Металл Рабочая температура: -30 / +70 градусов Размеры: 164х148х54 мм Цвет корпуса: Черный
Автокомпресор Grepro C02 12V 70W
0
1 795 грн.
Тип підключення: Портативный Вид: Манометр цифровой Вес: 12 В Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 19 х 16,5 х 6,4 см
Автокомпресор YY-3609 (12V, 150PSI)
0
899 грн.
Вес: 830 г Матеріал корпуса: ABS пластик Рабочая температура: -20...+ 60 С Размеры: 19,3*15,5*7,4 см Цвет корпуса: Черно-желтый
Автокомпресор EA005-А (12V, 185PSI)
0
775 грн.
Вес, г: 771 г Материал корпуса: Металл Размеры: 20,4*15,7*8,9 см
Автокомпресор EA005-C (12V, 185PSI)
0
895 грн.
Вес, г: 771 г Материал корпуса: Металл Размеры: 20,4*15,7*8,9 см
Автомобільні компресори

Компресори автомобільні – клас пристроїв, які в першу чергу призначені для накачування автомобільних і мотоциклетних коліс. Але, крім цього підійдуть для накачування надувних виробів – матраців, човнів, м'ячів. Купити автомобільний компресор варто всім – жоден автомобіліст не застрахований від спущеного колеса, яке за законом підлості спускає в глушині і за відсутності запаски. Альтернативний варіант є – ножний/ручний насос, яким доведеться працювати понад 15 хвилин без перерви (подібне рідко хто витримає), і більше півгодини з перервами – щоб накачати спущену шину. Накачувати матрац або човен з його допомогою – завдання для супергероя, здатного годину і більше працювати без перепочинку.

Як працює компресор для авто

Компресор для підкачування шин працює однаково – нагнітає і стискає повітря, створюючи тиск для подання до покришки через шланг. Приводиться в рух двигуном з редуктором. Живиться частіше від прикурювача, також його можна підключити прямо до акумулятора або використовувати зовнішню батарею (автомобільний бустер або пауербанк). Головна відмінність – у способі стискання повітря. Основна маса пристроїв – з поршневим насосом. Він здатний видавати тиск в 10 бар, може накачати вантажну шину, але при постійних перевантаженнях поршневий насос швидко виходить з ладу – в такому випадку прилад не підлягає ремонту. Мембранний автокомпресор 12 V 220В, навпаки, ремонтуються, якщо гумова мембрана втрачає еластичність, але не такі продуктивні – при 4 барах тиску здатні накачати хіба що шини невеликого діаметру і деякі надувні вироби.

Додаткові можливості

Компресор для накачування шин 220В може мати такі функції і комплектуватися наступними аксесуарами:

        вбудований захист від перегрівання – при нагріванні пристрій автоматично вимикається і продовжує роботу тільки після охолодження. При відсутності такої опції слід робити перерви через кожні 5 хвилин роботи;

        манометр – потрібен, щоб стежити за тиском і вчасно зупинити нагнітання повітря;

        ліхтарик – зазвичай працює в режимі стабільного освітлення, рідше – в аварійному. Полегшує роботу вночі.

        комплект додаткових насадок – стандартна насадка сумісна тільки з соплами. Для накачування м'ячів або човнів знадобляться інші. Якщо знаєте, що будете користуватися і за непрямим призначенням, намагайтесь купити автокомпресор з цими предметами в комплекті.

Шланг високого тиску постачається в комплекті, але має значення довжина. Щоб користуватися пристроєм було зручно в усіх можливих сценаріях, намагайтесь купити компресор для авто з максимально можливою довжиною шланга.

Як вибрати компресор для авто

Головний параметр – продуктивність. Для легкового автомобіля з лишком вистачить і 10 л/хв: така модель накачує порожню покришку середнього діаметру за 2-4 хвилини. Для вантажівки її буде недостатньо, потрібна продуктивність на рівні 60 л/хв. Наявність захисту від перегрівання сильно полегшує роботу і подовжує термін служби – перегрівання впливає на зношування компонентів інструкції. Спосіб живлення – питання індивідуальне. Є автономні й стаціонарні моделі, але перші однозначно універсальніші, особливо якщо можуть живитися не тільки від прикурювача, а й від зовнішніх акумуляторних батарей.

Найпростіший спосіб купити компресор для підкачування шин в Україні, який гарантовано підійде для вашого автомобіля – написати або зателефонувати нашим консультантам, надати параметри шин і описати свої очікування, а після отримати посилання на кращий пристрій для вирішення вашого завдання.