Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Автомобільні відеореєстратори

Відеореєстратор ACE Dash Duo-Cam EA888 4
0
0 грн.
Мікрофон: Встроенный Вид: Есть Матеріал корпуса: ABS пластик Поддержка карт памяти: MicroSD до 32Гб Роздільна здатність: Super Full HD 2304х1296 p
Автореєстратор AZDOME GS63H (GPS, Wi-Fi, 4К 2160P)
0
0 грн.
Мікрофон: Встроенный Вид: Есть Матеріал корпуса: ABS пластик Передача данних: WiFi 802.11 b/g/n Поддержка карт памяти: MicroSD до 64Гб Роздільна здатність: 4K Ultra HD 3840*2160
Автомобільні відеореєстратори

Серед всіх інтелектуальних пристроїв, якими комплектуються автомобілі, або тих, що купуються окремо, дійсно незамінними можна назвати хіба що відеореєстратори. Так називають спеціальні відеокамери зменшеного розміру, які кріпляться всередині автомобільного салону (найчастіше – у верхній частині лобового скла) і можуть записувати те, що відбувається перед капотом машини, збоку і всередині салону в процесі руху або під час зупинок.

Чому варто купити відеореєстратор?

Цей пристрій – неупереджений свідок, який точно і безперервно фіксує все, що відбувається в секторі його огляду. Ці дані можуть знадобитися, щоб:

        відновити подробиці ДТП безпосередньо з власником авто або сторонніми учасниками дорожнього руху;

        убезпечити себе від неналежної поведінки співробітників поліції, спроб спровокувати аварію;

        побачити те, що відбувається в салоні, якщо була здійснена крадіжка;

        виявити водія, який зачепив автомобіль на паркінгу або стоянці, а після втік, не бажаючи компенсувати шкоду.

Численні відгуки про відеореєстратори підтверджують, що ці відеозаписи стають непохитними аргументами в найважчих ситуаціях і часом рятують водія.

Якими бувають автомобільні відеореєстратори?

Відмінностей серед пристроїв так багато, що єдині подібні характеристики зводяться до двох параметрів – компактного корпуса і способу кріплення у верхній частині лобового скла (тут досягається достатній огляд, і прилад не заважає водієві).

Авто відеореєстратори відрізняються:

1.      Кількістю відеокамер. У базових моделей одна камера, у прогресивних – 2, у дорогих – 4. Чим їх більше, тим ширший ракурс огляду і тим повніше охоплюється простір навколо машини.

2.      Роздільністю відео. Для розуміння ситуації вистачить роздільної здатності 640х480P, але деталей на таких відео не помітити. Щоб розглянути номер автомобіля, що проїжджав на швидкості, або риси обличчя незнайомця, котрий кружляв навколо, автомобільні відеореєстратори в машину повинні вести запис хоча б в HD-якості, а ще краще – в Full HD (1920х1080p).

3.      Кутом огляду. Мінімальний кут огляду – 100°, максимальний залежить від кількості об'єктивів і може досягати 180 градусів. Тобто, ви будете бачити, що відбувається перед капотом і в районі передньої півсфери автомобіля. Але тільки якщо він стоїть – в русі на швидкості або на жвавій дорозі картинка з боків неминуче деформується.

4.      Наявністю GPS. Сучасні відеореєстратори з GPS вже йдуть за замовчуванням, але зустрічаються й застарілі бюджетні моделі без цієї опції. Її наявність корисна для відстеження власного місця розташування, пошуку локацій за координатами з супутника і прокладання маршрутів навіть в глушині.

5.      Способом зберігання даних. Всі моделі підтримують записування на картку пам'яті, але вже зараз можна купити відеореєстратори з камерою заднього виду, що записують дані в хмарне сховище. До них можна отримати доступ в будь-який момент або стежити за тим, що відбувається в режимі реального часу, щоб, наприклад, підказувати дорогу.

6.      Швидкістю зйомки. Ще один параметр, що впливає на якість картинки і на обсяг запису – чим він вищий, тим кращі якість й чіткість відео. Добре, якщо пристрій дозволяє регулювати швидкість: вночі обирати режим зі швидкістю 10 к/с, а при пересуванні на швидкості понад 60 км/год вказати швидкість в районі 25 кадрів на секунду.

Що ж до дисплею, то сьогодні простіше відшукати відеореєстратори з двома камерами, ніж пристрій без екрану – РК-дисплей з різною діагоналлю і роздільністю є у 99,9% пристроїв на ринку.

Як обрати автореєстратор?

При розмаїтті асортименту автомобільних камер це питання все ще стоїть гостро. Прилади з хорошими характеристиками коштують дорого, а купити автореєстратор недорого – традиційно виглядає невдалим рішенням. Але ми з цим твердженням не згодні – не всі живуть в містах-мільйонниках і через день їздять міжміськими трасами, а значить, видатна функціональність потрібна не завжди. І готові підібрати вам найкращі відеореєстратори з кращим співвідношенням ціна-якість – пишіть в чат або телефонуйте.