Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Історія магазину, асортимент

Магазин T-mart.com.ua, відкритий в 2014 році, починався саме як інтернет-магазин відеонагляду. Ми пропонували широкий вибір рішень відеоспостереження для різних завдань – охорони будинку або квартири, спостереження за офісом, ділянкою і навіть мисливськими угіддями. Сьогодні асортимент магазину істотно розширився, але основу як і раніше становлять товари для відеоспостереження.

Про асортимент магазину

Успішно співпрацюємо з такими бендами як:

 та іншими...

У нас можна купити камеру для відеонагляду всіх існуючих на сьогодні різновидів (дротові, безпровідні WIFi камери, 3G/4G відеокамери) та аксесуарів до них (картки пам'яті, адаптери, підсилювачі сигналу), а також готові робочі рішення – комплекти відеоспостереження на кількість камер від 2 до 8 , що підтримують різні способи надсилання сигналу. А крім цього у нас є:

        фотопастки для полювання та охорони – GSM, 3G, 4G пристрої з різними можливостями й періодами автономної роботи;

        вимірювальні прилади аматорського та професійного рівня – далекоміри й мультиметри, лазерні рівні та струмові кліщі, а ще тут можна купити ендоскопи, пірометри й медичні термометри;

        портативні та стаціонарні проектори, в тому числі такі, що підтримують 3D відео;

        автоелектроніка для ремонту і догляду за автомобілем: ручні і портативні пилососи, компресори, пуско-зарядні та пускові пристрої для автомобіля, відеореєстратори, GPS-навігатори та GPS-трекери;

        відеовічка для квартир, будинків, офісних та виробничих будівель;

        товари для хобі – відеовудки, екшн-камери.

До всіх перерахованих груп в каталозі можна підібрати аксесуари для розширення ємності пам'яті, посилення сигналу, зміни джерел живлення.

Переваги нашого інтернет-магазину:

Ми займаємося продажем електроніки з 2014 року – це великий термін для такої високо конкурентної ніші. Починаючи з моменту відкриття і по сьогоднішній день, щорічно обслуговуємо близько 5000 клієнтів на рік, які вибирають нас тому, що ми:

1.      Працюємо офіційно. Магазин офіційно зареєстрований на ім'я ФОП Пірнат О.Н, код ЄДРПОУ 3222822138. Ми платимо податки, працюємо з юридичними особами, несемо відповідальність за надані товари та послуги.

2.      Пропонуємо доступні ціни. У нас можна підібрати товари в рамках будь-якого бюджету – і дуже скромного, і необмеженого.

3.      Гнучкі в плані оплати. Оплатити замовлені товари можна готівкою при отриманні (післяплата), на сайті (Приват24, картою Visa/Mastercard будь-якого українського банка) або перевести кошти на картку Приватбанку або Монобанку за реквізитами. Для юридичних осіб є безготівковий розрахунок.

4.      Підтримуємо актуальну наявність для найпопулярніших товарів в різних категоріях. У нас можна купити потрібний товар без необхідності чекати кілька тижнів, і отримати його на наступний день або через день.

5.      Швидко доставляємо замовлення. Уся продукція зберігається на власному складі в м. Хмельницькому, що дозволяє швидко надсидати замовлені товари в усі міста України. Найчастіше це відбувається день у день, рідше – через день. Про будь-які можливі затримки ми попереджаємо заздалегідь.

6.      Реалізуємо гарантію виробника. Якщо на виріб поширюється гарантія виробника, ми безкоштовно відремонтуємо або замінимо його протягом зазначеного терміну в передбачених гарантією ситуаціях.

7.      Пропонуємо частково унікальні товари. Частину представлених в T-mart.com.ua товарів неможливо або дуже складно купити в звичайному магазині. А деякі новинки (наприклад, найсучасніші фотопастки або 3G камери) у нас з'являються набагато раніше, ніж у всіх інших конкурентів.

А головне, що ми не залишаємо клієнта один-на-один з усіма цими такими складними пристроями. Менеджери магазину надають професійні консультації, відповідають на всі питання, допомагають підібрати рішення під будь-який бюджет або зібрати систему відеоспостереження для дому з нуля, під специфічні потреби. Також ми допомагаємо налаштувати все обладнання для роботи і продовжуємо консультувати клієнтів навіть після продажу.