Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Відеоняні та радіоняні для догляду за дітьми

Відеоняні та радіоняні для догляду за дітьми

Відеоняні для вашого спокою

 

Великий асортимент – як вибрати один з поміж усіх?

Сьогодні купити відеоняню або її молодшу сестру радіоняню пропонують безліч інтернет магазинів. Вони запропоновані в різних модифікаціях, з базовими або додатковими опціями. Молодим батькам, які ще добре не оговтались після появи в їхньому домі маленької крихітки, яка постійно потребує уваги і нагляду, важко обрати потрібну модель, яка суттєво полегшить догляд за малюком під час виконання домашніх справ.

 

Відеоняня: що це, і для чого?

Відеоняня являє собою цифровий пристрій, до якого входять два блоки. Перший – так звана камера для дитини, яку встановлюють в дитячій кімнаті так, щоб малюк був завжди в полі зору. Другий – дитячий монітор – повинен завжди знаходитися біля батьків. Він буде показувати в реальному часі все, що записує камера з дитячої кімнати. Відеоняні обладнані мікрофоном та динаміком і чудово вловлюють та передають звук. Ви зможете не лише почути рухи крихітки, але й поспілкуватися з нею.

 

Вибір відеоняні – на що звернути увагу!

·         Роздільна здатність монітору. Чим вища роздільна здатність – тим краща буде картинка.

·         Тип живлення. Усі дитячі монітори можуть працювати як від розетки, так і від акумуляторів. Проте є й універсальні моделі.

·         Управління монітором може бути кнопочним, або ж сенсорним.

·         Радіус дії відеоняні. Потрібно зважати на те, де ви проживаєте – в малій квартирі чи великому будинку. Зверніть увагу на те, що виробники вказують радіус дії на відкритому просторі. В будинку він буде менший, за рахунок стін та панелей між поверхами.

·         Потужність передачі сигналу. Моделі з потужністю 200 мВт і більше легко передають сигнал через стіни та перегородки.

·         Тип зв’язку. Є моделі з одностороннім зв’язком (ви будете чути рухи та гомоніння малюка) і двостороннім зв’язком (будете чути дитину і спілкуватися з нею).

·         Нічне бачення. Наявність нічної підсвітки дозволить наглядати за дитиною навіть вночі.

·         Датчик дихання. Особливо ціниться батьками, дітки яких народилися недоношеними.

·         Матеріал корпусу. Корпус повинен бути міцним, стійким до ударів, без шкідливих домішок і їдкого запаху.

Ціна на відеоняню прямо залежить від цих основних параметрів і може досягати декількох тисяч гривень.

 

Радіоняня – молодша сестра.

Дешевшим варіантом дитячого спостереження, але не менш достойним – є радіоняня. Радіоняні відрізняються від відеонянь тим, що передають лише звук, а не зображення. Їх перевагою є більший радіус дії та бюджетна ціна. Відповідно радіоняню купити буде простіше для багатьох молодих сімей.

Вибір залишається за вами! Наші консультанти допоможуть вибрати потрібну вам відеоняню і купити її в нашому інтернет магазині.