Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Комплекти IP відеоспостереження з WiFi

Комплект WiFi відеоспостереження Anran 4сh (AR-K04W13-03NB)
0
8 950 грн.
Роздільна здатність: 2.0 Мп Інфрачервона підсвітка: до 30 м Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть Возможность записи: Постоянно; При обнаружении движения; По расписанию
Комплект WiFi відеоспостереження Anran 8сh 1080P (AR-03NB)
0
11 850 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 30 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть Водонепроникність: IP66 (водонепроницаемый корпус)
Комплект WiFi відеоспостереження Anran AR610WiFi 4ch 3Mp з поворотними камерами
0
9 550 грн.
Роздільна здатність: 3 Мп Інфрачервона підсвітка: Дальность 30 метров Можливість використання на вулиці: Есть Мікрофон: Есть Тип підключення: Беспроводные Вид: Беспроводные PTZ механизм: Есть
Комплект WiFi відеоспостереження Anran 4сh + 12
0
9 500 грн.
Роздільна здатність: 2.0 Мп Інфрачервона підсвітка: до 30 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть
Комплект WiFi відеоспостереження Meisort 2ch (Mini Kit 20)
0
3 950 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 10 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi беспроводная Вид: Беспроводные WDR: D-WDR (компенсация засветки) WiFi диапазон частот: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz Баланс белого: Авто.
Комплект WiFi видеонаблюдения Anran 8сh 1080P (K08W2-S360)
0
16 300 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 30 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Есть Водонепроникність: IP67 (водонепроницаемый корпус) Гарантія: 12 месяцев Дальность WiFi передачи: 100 метров (без помех)
Комплект WiFi видеонаблюдения Anran 4сh + 12
0
9 150 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 30 м Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Водонепроникність: IP67 (водонепроницаемый корпус) Гарантія: 12 месяцев Діаметр головки камери: LCD 12"
Комплект WiFi відеоспостереження Anran 4сh (AR-K04W13-03NW) White
0
5 550 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 30 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть Водонепроникність: IP67 (водонепроницаемый корпус)
WiFi камера Anran 2Mp NVR (для комплектів відеоспостереження)
0
1 499 грн.
Роздільна здатність: 2.0 Мп Інфрачервона підсвітка: до 20 м Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: Беспроводные Вид: Цилиндрическая (уличная) Водонепроникність: IP66 (водонепроницаемый корпус) Гарантія: 6 месяцев
Комплект WiFi відеоспостереження Hiseeu 2ch 960P (2HB612)
0
3 999 грн.
Інфрачервона підсвітка: до 30 м Мікрофон: Встроенный Тип підключення: WiFi / IP беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть Водонепроникність: IP66 (водонепроницаемый корпус)
Комплект WiFi відеоспостереження Dahua IMOU 4ch Bullet2C
0
8 950 грн.
Роздільна здатність: 2.0 Мп Інфрачервона підсвітка: до 30 м Можливість використання на вулиці: Есть Тип підключення: WiFi беспроводная Вид: Беспроводные Віддалений перегяд: Есть Вид: Есть
Комплекти IP відеоспостереження з WiFi

Готові комплекти Wi-Fi камер відеоспостереження – сформовані виробником набори компонентів для збирання відеоспостереження будь-якого плану. Все, що залишається після купування – встановити камери в певних місцях і налаштувати їх. Причому відбувається це набагато швидше, ніж при використанні будь-яких аналогів. Будь-який комплект безпровідного відеоспостереження використовує віддалену технологію надсилання даних, підключаючись до існуючої мережі Wi-Fi. І не потребує прокладання кабелів від кожної одиниці спостереження до NVR. Завдяки цьому маленькому нюансу бездротове Wi-Fi відеоспостереження для будинку стає кращим рішенням, якщо:

·        немає фізичної можливості протягнути кабель;

·        спостереження носить тимчасовий характер (наприклад, в орендованому приміщенні) і вкладатися в дротову систему відеонагляду невигідно;

·        в приміщенні зроблений ремонт, який не хочеться псувати, роблячи штроби під прихований монтаж кабелю або кріплячи його поверху;

·        існують архітектурні обмеження – скажімо, для будівель, що мають історичну цінність, істотні роботи необхідно довго і складно узгоджувати

·        периметр досить великий, тому купувати потрібно не тільки певний набір готового спостереження, а й викласти кругленьку суму за кабелі для системи (а вони можуть бути дорогими).

У всіх перерахованих й багатьох інших ситуаціях набагато вигідніше та швидше купити комплект відеоспостереження безпровідний. Точніше, набір для відеоспостереження, в якому буде необхідна кількість відеокамер й відеореєстратор, що дозволяє акумулювати записи з різних точок нагляду, виводити їх на екран і надійно зберігати великий масив записів.

Про що слід знати перед тим, як купити комплект камер відеоспостереження Wi-Fi

Перш за все, потрібно розуміти, що «бездротовий» тут тільки спосіб надсилання даних. Попри те, що зараз доступні автономні відеокамери (з сонячною панеллю або ємним акумулятором), вони продаються тільки окремо. Стандартні IP-камери живляться від мережі 200V, тому в місці їхнього монтажу необхідно мати розетку/розетки, віддалену від точок кріплення не більше ніж на 4,5 метра (стандартна довжина кабелів живлення, що постачаються за замовчуванням). В іншому випадку доведеться докуповувати подовжувачі.

Другий важливий момент – покриття мережі. Готові комплекти відеоспостереження через Wi-Fi прив'язане до дальності передавання сигналу камер, яке може становити 25 або 50 метрів (рідше). Приблизно така ж дальність у сучасних смартфонів. І сила сигналу падає по мірі віддалення від його джерела. На дальність і силу сигналу впливають і перешкоди між передавачем і камерою. Тому вуличне Wi-Fi відеоспостереження в місцях зі скупченням будівель характеризується затримкою передачі відео, випаданням окремих кадрів, зависанням картинки.

Третя особливість – захист від вологи й механічних пошкоджень (актуально для пристроїв в громадських місцях). Кращий захист від вологи і пилу дає стандарт IP67, а металевий корпус з додатковим захистом витримає більше навантаження, ніж пластиковий. Для домашнього Wi-Fi відеоспостереження перераховане втрачає актуальність, тим більше, що ціна комплектів відеоспостереження з таким захистом буде вищою.

В цілому, навіть базового розуміння технології досить, щоб обрати відповідну модель з вай-фай пристроями для відеонагляду. Але якщо потрібна допомога, консультанти магазину своєчасно її нададуть. Дадуть відповідь на питання, підберуть кілька рішень на вибір, оформлять покупку і надішлють замовлення того ж дня або наступного, попередньо налаштувавши набір за необхідності.