Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Зарядні пристрої для авто. акумуляторів

Хіт продажу
Автомобільний зарядний пристрій Foxsur FBC122408D 24V 4A 12V 8A
0
1 150 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 24 В Вес: 560 г Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Размеры: 170 × 98 × 58 мм Цвет корпуса: Черно-желтый
Автомобільний зарядний пристрій Foxsur FBC1205D 12V 4Ah-100Ah
0
925 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12 В Вес: 380 г Входное напряжение: 100-240 Вольт/50-60 Гц Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 15 х 8,5 х 6 см
Автомобільний зарядний пристрій FOXSUR FBC061201 6V 12V 1A
0
1 100 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12 В Вес: 210 г Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 12,5 х 3,5 см
Автомобільний зарядний пристрій Foxsur FBC122406D 24V 3A / 12V 6A
0
1 100 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12V 6A 24V 3A Вес: 470 г Входное напряжение: 100-240 В переменного тока, 50-60 Гц Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 160 × 100 × 62 мм
Автомобільний зарядний пристрій CarJump SON-1206D 12V 6A
0
899 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12 В Вес: 300 г Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Металл / Пластик Рабочая температура: -40 ~ + 95 ℃
Автомобільний зарядний пристрій Lunda E-Fast 12V 24V 6A
0
1 999 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12 В Вес: 1 кг Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 16*10*5 см
Автомобільний зарядний пристрій Lunda K8936EU 6V 12V 2A
0
650 грн.
Тип підключення: Зарядное устройство Вес: 12 В Вес: 240 г Гарантія: 6 месяцев Захист від перенавантажиння: Есть Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 12,5*8*4 см
Зарядний пристрій MERLION-BYGD 6V/12V 1А
0
1 800 грн.
Напруга, В: 6 / 12 Тип акумулятора : Li-ion (Lithium)|AGM|Ca/Ca|GEL|MF|WET
Зарядні пристрої для авто. акумуляторів

Зарядка для авто акумулятора – прилад для цілковитого заповнення заряду батареї. Живиться найчастіше від електромережі, але буває, що й від прикурювача. Принцип їхньої дії буває різним:

1.      Перетворення змінного струму на постійний – швидке і повне заряджання, але через перегрів електроліту ресурс зношується швидше.

2.      Перетворення змінного струму на постійну напругу – повільне і дбайливе, але неповне заряджання, оскільки ближче до фіналу сила струму падає.

3.      Комбінований – спочатку використовується постійний струм, а в кінці - постійна напруга. Спосіб подовжує термін служби АКБ.

Залежно від використовуваної технології виділяють ЗУ:

        трансформаторні

        інверторні.

Перші, відверто кажучи, доживають своє – ще зустрічаються у продажу, але в усьому поступаються другим. Трансформаторні моделі великі й важкі, основний їхній недолік – не перетворена частота. Інверторні пуско-зарядні пристрої (або мікропроцесорні) – навпаки, легкі, портативні, зручні. Замість трансформатора тут – мікропроцесорна плата, а заряджаня відбувається за допомогою імпульсів. Ще вони повністю автоматизовані і мають кілька рівнів внутрішнього захисту. Наприклад, від короткого замикання.

З якими АКБ сумісні ЗУ?

Не всі ЗУ універсальні. Деякі сумісні тільки з певними типами АКБ. Але акумулятори бувають різними: свинцево-кислотними, залитими, гелевими, сухозарядженими. Відповідним чином маркуються на корпусі: WET, GEL, AGM, MF. І вимагають різного підходу. Наприклад, WET сумісні з усіма видами ЗУ. А GEL потребують варіанту, який не буде заряджати в швидкому режимі. Крім того, використання невідповідної моделі може стати причиною здуття АКБ типу GEL, AGM, MF. Тут потрібно або чітко стежити за сумісністю ЗУ та АКБ, або все ж купити пуско-зарядний пристрій для авто універсального типу, що вміє заряджати всі батареї без винятку.

Додаткові можливості

Таких можливостей, крім основної функції, – близько двох десятків. Одні зустрічаються у більшості моделей, інші – лише у деяких. Часто зустрічається:

        Захист від перезаряджання – автоматично вимикається, якщо акумулятор заряджений повністю.

        Захист від короткого замикання захищає від поломки, якщо на клемах відбувається коротке замикання.

        Захист від перегрівання – вимкнення, якщо температура перевищує порогове значення.

        Індикація – допомагає відслідковувати процес заряджання. У більшості моделей індикатори світлодіодні, але існує й приладова індикація.

        Прискорене заряджання - заповнення заряду за кілька годин, замість доби.

Серед менш поширених опцій:

        Режим десульфітації – відновлення глибоко розрядженого акумулятора;

        Амперметр і вольтметр;

        Тест працездатності;

        Зміна сили струму;

        Пульт ДУ.

Також зустрічаються моделі із вбудованим ліхтариком, щоб легше працювалося в темряві. Зверніть увагу – температурний режим у зарядних інакший, ніж у пускових. Повноцінне заряджання може відбуватися за температури 5° C і вище. Тому в зимовий час АКБ краще заряджати в теплому приміщенні.

На що звернути увагу перед придбанням?

Обираючи, дивіться на:

1.      Сумісність зарядного й типу вашого АКБ.

2.      Відповідний вольтаж. Напруга акумулятора мопеда, мотоцикла – 6 В, легкового автомобіля будь-якого типу – 12 В, вантажного автомобіля – 24 В. Обирайте модель, розраховану на роботу в мережі з відповідною напругою.

3.      Достатня ємність. Показник ємності вказує на величину струму, яку акумулятор віддає за годину. Найпростіший спосіб – обирати модель ЗУ та акумулятора з приблизно рівною ємністю. Але краще мати хоча б 10% запас потужності.

Якщо купити зарядний пристрій для авто грамотно, ним можна користуватися роками і десятиліттями. Тому радимо обирати вдумливо, не поспішати. А коли виникнуть питання або засумніваєтеся, напишіть нашим менеджерам. Можливо, ви витратите більше часу на обговорення, зате напевне отримаєте працездатний продукт.