Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • пн.-пт.: з 9:00 до 19:00
  • сб.: з 10:00 до 17:00

Далекоміри для полювання, риболовлі, спорту

Хіт продажу
Лазерний далекомір Norm LR600
0
3 950 грн.
Збільшення: х5 Кількість променів: 1 Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 105*82*43 мм Теги: Лазерный дальномер Точність, +-мм/м: 1 м
Лазерний далекомір Norm LR900
0
4 975 грн.
Збільшення: х5 Кількість променів: 1 Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 105*82*43 мм Теги: Лазерный дальномер Точність, +-мм/м: 1 м
Лазерний далекомір Norm LR900H
0
4 750 грн.
Збільшення: х5 Кількість променів: 1 Матеріал корпуса: Пластик Размеры: 105*82*43 мм Теги: Лазерный дальномер Точність, +-мм/м: 1 м
Далекоміри для полювання, риболовлі, спорту

Далекоміри для мисливства, рибальства

Далекомірні інструменти обчислюють дальність від спостерігача до бажаного об'єкта. Вони часто виручають полювальників у степу, горах, коли важко розрахувати відстань до цілі. Механізм має якісний візир з високим ступенем наближення, що дозволяє точно прицілитися.

Лазерні вимірювальні прилади. Конструкція і застосування

Конструктивно лазерна рулетка влаштована таким чином. Верхня панель оснащена світловим випромінювачем, що подає сигнал під час запуску інструменту. Фотоприймач, розташований поруч, отримує відображений промінь, переправляє його до мікроскопічного процесора, який знаходиться у корпусі приладу. На дисплеї відображається отриманий результат. Клавіатура регулює параметри роботи інструменту.

Дальність об’єкту вираховується з того, який час було витрачено променем, щоб подолати відстань до необхідної мети, потім назад до пристрою. Працює спорудження від АА батарейок, вони дозволяють зробити 3000 ‒ 10 000 вимірів. Гаджет має невеликі габарити, тому ви можете використовувати його однією рукою без сторонньої допомоги.

Для зручності носіння, зберігання прилади оснащені мішечком і мотузкою, щоб вам не доводилося завжди тримати його в руках або кишенях. Завдяки ударостійкому пластику з гумовим покриттям обчислювальний апарат не втрачає працездатності при падіннях з невеликої висоти, ударах.

Лазерний далекомір набув популярність не тільки в полюванні, але і в побуті, інженерних роботах. Агрегат містить лінзи, що мають точний коефіцієнт світлопереломлювання. Залежно від моделі він визначає віддалення 0,2 ‒ 200 метрів.

Ви можете купити лазерний далекомір у магазині Technomarket.biz.ua. Пристрій пришвидшить промислові обчислювання, розрахунки відстаней на будівельних об'єктах.

Як працює і застосовується ультразвукове пристосування

Основне завдання, яке виконує ультразвуковий далекомір – визначення дистанції до мішені на зразок дельфінам, кажанам. Дякуючи ультразвуковому методу, прилад працює незалежно від забарвлення предмета або сили сонячних променів. Модуль відправляє сигнал об'єкту, звукова хвиля віддзеркалюється, надходить назад до пристосування. Через високу відбивну здатність приймач краще фіксує промені, що повертаються.

Ультразвуковий обчислювач працює на меншій дистанції, ніж лазерний, його точність залежить від погодних умов. Більш точні показники отримуються в безвітряну погоду, коли немає сильних коливань повітря. Часто вимірювач оснащений лазером, щоб ви могли прицілитися до потрібної точки. Такий далекомір підходить для ремонтних робіт, визначення попередніх розрахунків в приміщенні з невеликою площею.

Під час рибальства електронний датчик за принципом ехолота визначає глибину залягання риби і дає оцінити можливість її вилову, тому рекомендуємо дальномір купити.

Переваги використання обчислювачів

Зважаючи на розвиток технологій, цифровий далекомір остаточно закріпився в арсеналі інженерів, мисливців, рибалок, ремонтних фахівців. Лазерний далекомір для полювання спростить, прискорить процес ловлі здобичі.

Переваги роботи електронної рулетки:

• універсальність в застосуванні, точність показань;

• наявність вбудованої пам'яті, завдяки чому ви можете зробити відразу кілька вимірів;

• можливість вирахувати величину будівлі відразу за кількома параметрами;

• професійні моделі оснащені функцією синхронізації даних з телефоном;

далекомір для охоти  визначає точну відстань до здобичі.

Ви можете далекомір купити за невисокою ціною на сайті T-Mart.com.ua